
Podczas Zlotu Sokolstwa Polskiego w Brodnicy, troje druhów z PTG "Sokół" Rymanów zostało udekorowanych najwyższym odznaczeniem Związku Towarzystw Gimnastycznych "Sokół" w Polsce - "Zaszczytną Odznaką Sokoła". Odznakę otrzymali: Kazimierz Cetnarski, Elżbieta Nadziakiewicz i Marek Sokołowski. Druhowie Kazimierz i Marek odznakę z rąk prezesa ZTG "Sokół" w Polsce - Damiana Małeckiego, odebrali osobiście. Natomiast w imieniu nieobecnej na Zlocie pani Elżbiety Nadziakiewicz "Zaszczytną Odznakę Sokoła" odebrała Lena Wyżycka.






















