18.jpg
24.jpg
27.JPG
30.jpg
6.jpg
biathlon.jpg
narciarstwo-biegowe.jpg
schowek01.jpg
schowek03.jpg
schowek041.jpg
skanowanie0003.jpg
strzelectwo.jpg

Podczas Zlotu Sokolstwa Polskiego w Brodnicy, troje druhów z PTG "Sokół" Rymanów zostało udekorowanych najwyższym odznaczeniem Związku Towarzystw Gimnastycznych "Sokół" w Polsce - "Zaszczytną Odznaką Sokoła". Odznakę otrzymali: Kazimierz Cetnarski, Elżbieta Nadziakiewicz i Marek Sokołowski. Druhowie Kazimierz i Marek odznakę z rąk prezesa ZTG "Sokół" w Polsce - Damiana Małeckiego, odebrali osobiście. Natomiast w imieniu nieobecnej na Zlocie pani Elżbiety Nadziakiewicz "Zaszczytną Odznakę Sokoła" odebrała Lena Wyżycka.