18.jpg
24.jpg
27.JPG
30.jpg
6.jpg
biathlon.jpg
narciarstwo-biegowe.jpg
schowek01.jpg
schowek03.jpg
schowek041.jpg
skanowanie0003.jpg
strzelectwo.jpg

19 stycznia 2023 r,  w Oleszycach, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbyła się ósma edycja zimowego półmaratonu oraz siódma edycja  marszu nordic walking. W zawodach rywalizowało ok. 400 zawodników. Konkurencję nordic walking, wśród kobiet na dystansie 9,6 km, wygrała Erwina Wilusz reprezentująca PTG "Sokół" Rymanów. 

Nagrody zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wręczali: Nadleśniczy Nadleśnictwa Oleszyce Tomasz Smędra, Starosta Powiatu Lubaczowskiego Zenon Swatek oraz Wójt Gminy Stary Dzików Tomasz Jabłoński. Bieg wspólnie zorganizowali: Stowarzyszenie ,,Czas na pomoc” w Oleszycach, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie, Powiat Lubaczowski, Urząd Miasta i Gminy w Oleszycach, Nadleśnictwo Oleszyce, Urząd Gminy w Starym Dzikowie.