
16 lipca 2022 r. w Kolbuszowej, odbył się piąty etap tegorocznego cyklu Podkarpackiego Pucharu nordic walking. I tym razem barw rymanowskiego Sokoła bronił nasz jedynak - Marek Sokołowski, który po raz kolejny wygrał swoją kategorię wiekową i w klasyfikacji generalnej prowadzi z kompletem zwycięstw.





















