
9 lipca 2022 r. w Rydze, odbyły się drugie zawody tegorocznego cyklu Pucharu Świata Nordic Walking. Dystans 5km. zdecydowanie wygrała Erwina Wilusz (PTG "Sokół" Rymanów), która tym samym umocniła się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.





9 lipca 2022 r. w Rydze, odbyły się drugie zawody tegorocznego cyklu Pucharu Świata Nordic Walking. Dystans 5km. zdecydowanie wygrała Erwina Wilusz (PTG "Sokół" Rymanów), która tym samym umocniła się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.



