Ogólnopolskie zawody w dwuboju obronnym TG "Sokół"

23 listopada na obiektach sportowych ZSP w Rymanowie rozgrywane były ogólnopolskie zawody Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w sportach obronnych. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z rymanowskiej mundurówki. Sandra Szwarc  wywalczyła dwa medale indywidualnie. Złoty w strzelaniu:  kbks-50m. oraz srebrny w biathlonowym torze przeszkód. Hubert Zawojski i Szczepan Deptuch zdobyli medale brązowe. Hubert w strzelectwie, a Szczepan w torze przeszkód.

Ponadto drużynowo mężczyźni okazali się najlepsi w dwuboju obronnym, a nasze panie zakończyły rywalizację na miejscu 2. Doskonała postawa wszystkich naszych zawodników przyczyniła się do zwycięstwa Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Rymanów w klasyfikacji generalnej zespołów, przed Sokołem Sanok i Strzelcem Trzcinica. Na 4. miejscu zawody ukończyła reprezentacja Sokoła Mielec, a piąty był Sokół Międzybrodzie Bialskie w Gm. Czernichów. Gościem honorowym sobotnich zawodów był Burmistrz Gminy Rymanów, pan Wojciech Farbaniec. Barwy PTG „Sokół” Rymanów reprezentowali uczniowie z klas mundurowych rymanowskiego Liceum Ogólnokształcącego: Sandra Szwarc, Wiktoria Wójcik, Izabela Widz, Aleksandra Czyż, Iwona Frankowicz, Hubert Zawojski, Igor Dębicki, Paweł Sobolak, Szczepan Deptuch oraz absolwentka rymanowskiego ogólniaka – Paulina Niepokój. Zawody zorganizowało i przeprowadziło Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Rymanów w osobach: Kazimierz Cetnarski, Izabela Cetnarska – Czyż, Krzysztof Zięba, Artur Sołtysik i Marek Sokołowski.

Wyniki zawodów

Więcej zdjęć pod poniższym linkiem:

https://www.rymanow.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=197&artykul=5203&akcja=artykul&fbclid=IwAR06lS7GLVDiJVgQTiQjCX9NIZf9D95oC0uLibuKIZCqf6JFMEjhcpYxfcI

 

 

Dodatkowe informacje

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.